Про компанію

Leader ™ – Digital Equipment

Компанія LEADER ™ – Digital Equipment – існує на ринку мобільного зв’язку з 2000 року. Завдяки років наполегливої ??праці наша компанія сформувала для себе чіткі пріоритети, які на даний момент є її невід’ємною частиною:

  • Тільки якісна продукція.
  • Розумна цінова політика.
  • Робота зі всесвітньо відомими світовими брендами.
  • Клієнт завжди правий!

Компанія здійснює підтримку клієнтів на всіх стадіях роботи, тобто: надання інформаційної допомоги, індивідуально підібраний для кожної людини зручний взаєморозрахунок, гарантійне обслуговування.

Завдяки нашим можливостям, по всій території Україні та СНД ви зможете зробити як оптову покупку цікавлять вас моделей мобільних телефонів, комунікаторів, смартфонів, планшетів у величезному ціновому спектрі – від недорогих, прийнятних кожному кишені, до ексклюзивних, обмежених у випуску. Також ми працюємо не тільки за фактом наявності продукції, а й за попереднім замовленням, оскільки нашою головною метою є не сама суть угоди, а забезпечення максимально зручних і приємних умов для покупця, дотримання його прав і потреб – і з матеріальної, і з етичної сторони.

Наша компанія є учасником преміум класу платформи GSMexchange – міжнародної торгової платформи створеної для допомоги оптовим торговцям GSM гаджетів, заснованої в Дубліні роком раніше нас, як відомо всі її учасники перевіряються на відповідність до вимог з безпеки торгівлі – а це вже говорить багато про що!

Отже, якщо вам необхідна якісна техніка за приємною ціною в любі обсягах – вам потрібно саме до нас!
Звертайтеся за телефоном +38 044 303-92-20